Základní formy cvičení na BOSU balance trainer můžeme rozdělit na Cardio, Strenght, Core a Rehab

1Cardio

Jedná se o dynamickou hodinu. Během těchto hodin procvičíte celé tělo, zejména svaly s tendencí k ochabování jako jsou svaly nohou, hýžďové svaly, břišní svaly, svaly rukou. Vzhledem k tomu, že cvičení je prováděné na Bosu, dochází zároveň k aktivaci a zapojení hlubokého stabilizační systému (důležitá skupina svalů, které jsou zodpovědné za správné držení těla, za zdravou páteř). Během této hodiny samozřejmě dochází k redukci podkožního tuku a zvyšování fyzické kondice. Tento typ hodin je vhodný pro všechny klienty, námi školení instruktoři, trenéři, pro vás hodinu přizpůsobí tak, aby pro vás byla vhodná. Pokud máte nějaká zdravotní omezení, doporučujeme vždy o této skutečnosti informovat instruktora vedoucího lekci.

  1. dynamická forma cvičení

2Strenght

Jedná se o dynamické cvičení s prvky posilování. Během těchto hodin procvičíte celé tělo, zejména svaly s tendencí k ochabování jako jsou svaly nohou, hýžďové svaly, břišní svaly, svaly rukou. Vzhledem k tomu, že cvičení je prováděné na Bosu, dochází zároveň k aktivaci a zapojení hlubokého stabilizační systému (důležitá skupina svalů, které jsou zodpovědné za správné držení těla, za zdravou páteř). Během této hodiny samozřejmě také dochází k redukci podkožního tuku a zároveň zvyšování fyzické kondice. Tento typ hodin je vhodný pro všechny klienty, námi školení instruktoři, trenéři pro vás hodinu přizpůsobí tak, aby pro vás byla vhodná. Tento typ hodin je vhodný pro všechny klienty, námi školení instruktoři, trenéři, pro vás hodinu přizpůsobí tak, aby pro vás byla vhodná.  Pokud máte nějaká zdravotní omezení, doporučujeme vždy o této skutečnosti informovat instruktora vedoucího lekci.

  1. dynamická forma cvičení

3Core

Jedná se o hodinu typu BODY&MIND. Hodiny jsou vedeny v pomalém tempu a jsou zaměřeny  na posílení aktivity hlubokého stabilizačního systému (důležitá skupina svalů, které jsou zodpovědné za správné držení těla, za zdravou páteř). Během těchto hodin si protáhnete a zároveň posílíte celé tělo. Tento typ hodin je vhodný pro všechny klienty, námi školení instruktoři, trenéři, pro vás hodinu přizpůsobí tak, aby pro vás byla vhodná. Pokud máte nějaká zdravotní omezení, doporučujeme vždy o této skutečnosti informovat instruktora vedoucího lekci.

  1. pomalá forma cvičení

4Rehab

Jedná se o hodinu typu BODY&MIND. Hodiny jsou vedeny v pomalém tempu a jsou zaměřeny  na posílení aktivity hlubokého stabilizačního systému (důležitá skupina svalů, které jsou zodpovědné za správné držení těla, za zdravou páteř). Cviky jsou volené dle principů vývojové kineziologie. Tento typ hodin je vhodný pro všechny klienty, námi školení instruktoři, trenéři, pro vás hodinu přizpůsobí tak, aby pro vás byla vhodná. Pokud máte nějaká zdravotní omezení, doporučujeme vždy o této skutečnosti informovat instruktora vedoucího lekci.

  1. pomalá forma cvičení