Vzkaz autora BOSU®


David_Weck_BOSU

Toužil jsem po zlepšení rovnováhy … a tak se zrodil BOSU® Balance Trainer. V mém životě dlouho převažovala atletika. Pochopil jsem, že rovnováha je základ, na němž jsou vystavěny všechny složky výkonu. Rovnováha je základem a podstatou všech pohybů. Také jsem pochopil, že zdokonalení fyziologické rovnováhy může působit i jako katalyzátor přeměny smyslu pro rovnováhu do stavu mysli. Jednoduše se postav na BOSU® a porozumíš o čem mluvím. BOSU® je novým směrem ve cvičení, který je účinný, dynamický a opravdu hodnotný. Nedostatek času je charakteristický pro náš současný životní způsob, a proto bychom se měli snažit dělat jen to, co nás baví a obohacuje náš život.

BOSU® je mým duševním dítětem, má představa o neustále výzvě bez nežádoucího rizika. Protože je BOSU® bezpečné, dovoluje téměř každému bez ohledu na úroveň jeho dovedností, se efektivně soustředit a zdokonalovat rovnováhu. Na druhou stranu BOSU® nikdy zcela neovládneš, vždy pro tebe bude výzvou stejně jako pro nejnadanější atlety světa. Neustále ti bude nabízet možnost jak se zlepšit.

Balanční trénink se pozitivně promítl do mého života v mnoha směrech. Pohybuji se s větší grácii než kdykoli před tím a mám vypracovanější břišní svaly než s jakýmkoli jiným tréninkovým přístrojem nebo technikou, kterou jsem kdy vyzkoušel. Jsem hbitější a sebejistější než kdykoli před tím. Jednoduše se cítím lépe díky BOSU®. Jedinou zaručenou věcí v životě je změna. Nic není neměnné – na atletickém hřišti, ve škole, doma nebo v kanceláři – tvá schopnost improvizovat a přizpůsobit se měnícím se okolnostem má významný vliv na výši osobního naplnění.

Postav se na BOSU® a okamžitě pocítíš, co je to užívat si pohybu. Začni cvičit a jsi o krok blíž užívání si každé chvilky Tvého života. Žít právě teď je to oč tu běží. A o tom to všechno je: žij teď!

David WeckVynálezce BOSU® Balance Trainer