Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'EventON' does not have a method 'generator' in /data/web/virtuals/247176/virtual/www/domains/bosufitness.cz/wp-includes/plugin.php on line 470

Vzdělávací systém BOSU®

V České republice působící FACE ACADEMY je jedinou oficiální certifikovanou organizací, která nabízí oficiální vzdělávací programy BOSU®. FACE ACADEMY je zapojena do celosvětového vzdělávacího systému BOSU®, který sdružuje všechny organizace a master trenéry BOSU® z celého světa.

Základním principem vzdělávání BOSU® je systém celoživotního vzdělávání,kde je kladen důraz na odbornost a kvalitu BOSU® Master trenéra a dále trenérů a instruktorů, kteří jsou těmito BOSU® Master trenéry školeni a vzděláváni. A toto je následně přínosem pro všechny klietny, kteří mají záruku kvalitních trenérů a lektorů skupinových lekcí BOSU® Balance Trainer.


Vzdělávací programy BOSU® od FACE ACADEMY


 

Úrovně vzdělávání BOSU®

1. BOSU® Core

základní kurz

je kurz, který by měl absolvovat každý, kdo chce začít používat BOSU® Balance Trainer. V kurzu se dozvíte jak správně používat Váš BOSU® Balance Trainer, objasníte si principy funkce a hlubokého stabilizačního systému ( Core ).

2. BOSU® Cardio, Strenght, Rehab

nadstavbové kurzy

CARDIO se zaměřením na zdravotní aspekty cvičení kardiovaskulárního tréninku s BOSU® Balance Trainer. Stavba učení a technika kroků v jednoduchých cardio choreografiích i bez nich s BOSU® Balance Trainer. Prohloubení znalostí kineziologické funkce svalů Core.

STRENGHT se zaměřením na stavbu učení a techniky posilování s BOSU® Balance Trainer. Prohloubení znalostí kineziologické funkce svalů středu a svalových dysbalancí.

REHAB vhodný zejména pro osobní trenéry a fyzioterapeuty. Určeno pro absolventy workshopu Funkční anatomie I. nebo jedince s kvalitními znalostmi funkční anatomie a kineziologie pohybového systému.

3. BOSU® Complete Workout System

komplexní kurz se zaměřením na funkční trénink, sestavení a vedení hodiny

Speciální 8 hodinový workshop BOSU® Complete Workout System Vás naučí jak Váš BOSU® Balance Trainer používat efektivněji ve Vašem fitness klubu, na Vašich hodinách a při osobních trénincích s Vašimi klienty. Tento speciální workshop Vás provede krok za krokem a naučí Vás 5 forem tréninku, které můžete začít ihned používat. Tento workhop absolvujete se získanými znalostmi funkčního tréninku, vedením hodiny pro všechny fyzické úrovně zdatnosti a naučíte se jak vymýšlet nové efektivní, účinné a zábavné cviky pro trénink na BOSU® Balance Trainer.

4. BOSU® ID a kongresy

inspiration day & kongresy

Načerpejte inspiraci do svých hodin od předních Českých a zahraničních prezentérů, rozšiřte svůj zásobník cviků.

5. BOSU® Kids

komplexní kurz zaměřený na cvičení s dětmi

Speciální 8 hodinový workshop se zaměřením na cvičení s dětmi ve věku 6 – 12 let. Ve čtyřech blocích Vás naučí jak rozvíjet motoriku dětí. Tento speciální workshop Vás provede krok za krokem a naučí Vás ve čtyřech blocích jak cvičením s BOSU® Balance Trainer rozvíjet motoriku dětí a jak efektivně pracovat s dětmi v rovině učitel->dítě. Všechny formy cvičení můžete začít ihned používat.

6. BOSU® Active Aging

komplexní kurz zaměřený na aktivni věk/cvičení se seniory

Zcela nový formát BOSU® školení Vás provede krok za krokem novými způsoby tréninku jedné z nejrychleji rostoucí populace – seniorů v aktivním věku. Naučí Vás pomocí přístupu CO, PROČ a JAK nejlepší formě pohybu populace v aktivním věku. Naučíte se používat kreativní hry, budovat funkční sílu, čelit strachu z pádu s nácvikem chůze. Zjistíte jak se pohybovat efektivněji využitím celého pohybového řetězce aby každodenní pohyb byl snažší.

7. BOSU® Master trainer

školitel

Tento kurz je nejvyšší úrovní vzdělání BOSU®. Pokud kurz absolvujete, jste oprávněni školit oficiální vzdělávací programy BOSU®.

Jako BOSU® master trainer


  • zapojení do celosvětového vzdělávacího systému BOSU®
  • získáte přístup k novinkám a nejnověším trendům oficiálního vzdělání BOSU®
  • každé 4 roky musíte obhájit titul BOSU® Master trainer

INFORMACE / přehled nejbližších termínů školení BOSU®Máte dotaz ke vzdělávání BOSU®?


Vaše jméno (povinné)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva